Van stress naar evenwicht

Ben je Nederlandstalig of begrijp je die taal goed, dan ben je een geluksvogel als je het taoïstische pad wilt volgen, want dat betekent dat je toegang hebt tot talrijke en kwaliteitsvolle Tao-cursussen!
De Tao is immers veel meer gekend in de Nederlandstalige wereld dan in de Franstalige.

Taotraining

Ik raad je ten sterkste de programma’s van Taotraining aan, opgericht door Reinoud Eleveld (Nederland). Meer inlichtingen zijn terug te vinden op de website www.taotraining.nl .
Als je een module bij Taotraining wenst aan te schaffen, krijg je via Tao Quotidien een korting. Neem zeker contact met mij op om de kortingsbon te krijgen.

Er zijn ook een aantal gecertificeerde Tao-trainers in Vlaanderen (certificatie door Healing Tao van Mantak Chia). Ze geven online en niet-online cursussen, lessen en/of workshops.

Hieronder vind je een lijst met de meeste Tao-trainers van Vlaanderen

La muraille de Chine
La muraille de Chine

Antwerpen

Hilde Broeckhove – Bewust Bewegen : www.bewustbewegen.be
Luc Leyten – Bewegen in Vrijheid : www.lucleyten.be
Tao elke dag : https://universalhealingtaoantwerp.wordpress.com/
Lieve Bergmans
Rinette Kroon

top view of green succulent plants
top view of green succulent plants

Brabant

Hilde De Blieck – Life is Beautiful: www.tao-everyday.be

Oost-Vlaanderen

Hilde Broeckhove – Bewust Bewegen : www.bewustbewegen.be
Katty Lapeer : https://www.universaltaoinstructors.com/katty-lapeer-5538/
Dirk Oellibrandt : https://lifeprojects.be/nl/leraar/dirk-oellibrandt

Limburg

Luc Leyten – Bewegen in Vrijheid : www.lucleyten.be
Luc Sybers

West-Vlaanderen

Lilliane Calland
Frank Adam
Guido Demeestere : www.universaltaoinstructors.com/guido-demeestere-3878/
Carine Deprez : www.universaltaoinstructors.com/carine-deprez-5710/

In het vet duid ik aan de instructors met wie ik zelf geleerd heb en die ik dus met zekerheid aanraad
(Laatste update van deze lijst: juni 2023)